POZNAJMY SIĘ

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu kompletnych przemysłowych izolacji termicznych. Obsługujemy zarówno duże projekty, jak i mniejsze zamówienia. 

Izolacje termiczne wykonujemy m. in. na rurociągach grzewczych, parowych, chłodniczych; piecach przemysłowych, kotłach energetycznych; zbiornikach wodnych, gazowych i paliwowych, instalacjach i kanałach wentylacyjnych, spalin, systemach kominowych; urządzeniach technologicznych; instalacjach ciepłowniczych.

Wytwarzamy również izolacje akustyczne, płaszcze ochronne izolacji z blach, jak również realizujemy remonty instalacji rurociągów, kotłowni, wymiennikowni oraz realizujemy dostawę wraz z montażem rusztowań modułowych, przejezdnych, nietypowych, a także prace antykorozyjne i zabezpieczenia powierzchni.

Dzięki wysokim kwalifikacjom i umiejętnościom naszych pracowników oraz zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w dziedzinie izolacji z łatwością sprostamy nawet najbardziej wymagającym potrzebom. Nasze usługi izolacyjne świadczymy na terenie całego kraju dla różnorodnych obiektów, np. zakładów przemysłowych, elektrowni, elektrociepłowni itp.

Posiadamy certyfikaty na zgodność z normami: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018

  • ISO 9001:2015 –  zawiera wytyczne do opracowania zasad i procedur niezbędnych do dostarczania produktów i usług, które spełniają potrzeby klientów oraz wymagania prawne. Wdrożenie ich przez naszą firmę wpływa na skuteczne zarządzanie jakością, takie jak koncentracja na kliencie, zaangażowanie najwyższego kierownictwa i pracowników,  planowanie, wdrażanie  i monitorowanie procesów wraz z ich ciągłym doskonaleniem.
  • ISO 14001:2015 – to powszechnie uznawana międzynarodowa norma, która określa wymagania aby skutecznie zarządzać czynnikami mającymi wpływ na środowisko, wiąże się nie tylko ze zmniejszeniem negatywnych skutków oddziaływania na środowisko, ale również powoduje zwiększenie wydajności zachodzących procesów co prowadzi konsekwentne działania w kierunku zrównoważonego rozwoju.
  • ISO 45001:2018 – zawiera wskazówki dotyczące kompleksowego, nowoczesnego podejścia do bezpieczeństwa i higieny pracy.  Wytyczne normy zwracają uwagę na bezpieczeństwo zarówno pracowników , jak i pozostałych osób, które są z nią związane. Wdrożenie systemu ISO 45001:2018 powoduje zmniejszenie ryzyka dotyczącego naruszenia zdrowia fizycznego,  jak również psychicznego pracowników i osób trzecich.